Hakkımızda

 

BİZ KİMİZ

Bionano teknoloji alanındaki seçilmiş ve öncü dünya markalarını, fiyat/değer eşiği yüksek, yelpazesi geniş ürünlerle Türkiye genelindeki satış noktalarına dağıtarak ülke çapında teknolojik değer katmayı misyon edinmiş kurumsal bir şirkettir. Bionano Türkiyenin her heryerinde sunduğu satış sonrası servis hizmetleri ile müşteri memnuniyetini maksimum noktada tutmayı hedefler.

MİSYONUMUZ

Teknoloji alanındaki seçilmiş ve öncü dünya markalarını, fiyat/değer eşiği yüksek, yelpazesi geniş ürünlerle Türkiye genelindeki satış noktalarına dağıtarak ülke çapında teknolojik değer yaratmak. Global pazarın önemli bir parçası olan Türkiye pazarında varlığını sürdürmek ve uzun ömürlü olmak isteyen, yasal tüm şirket, kişi, kurum ve kuruluşların iş hedeflerine uygun, iş, ilişki, iletişim süreçlerini oluşturarak yönetmek ve uluslararası standartlarda hizmet vermektir.


VİZYONUMUZ

Nano Teknolojisi ürünlerinde özgün ve farklı bir yaklaşımla lider olmak ve geleneksel endüstrilerden yeni ekonomiye geçiş sürecine destek veren lider şirketlerinden birisi olarak ülke ekonomisine değer katmak. Bionano Türkiyenin her heryerinde sunduğu satış sonrası servis hizmetleri ile müşteri memnuniyetini maksimum noktada tutmayı hedefler. Eğitimli personellerimiz satış ve sonrasında müşteri ilişkilerini profesyonel, saygın ve analayışlı bir şekilde yürütür. Ürün ve hizmet almak için Bionano yu tercih eden müşterilerimiz, karşılığında ürün kalitesi, ürün çeşitliliği ve herşeyden önemlisi güvenli ürün satın almış olacaktır.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Temel değerlerimiz, dürüstlük ilkesi altında güven temelleri üzerine kurulu işbirlikleri, iç ve dış müşteri memnuniyeti, girişimcilik, takım ruhu, teknoloji alanında değişim öncüsü olmak ve proaktif davranmaktır. Teknolojik gelişmeler doğrultusunda;amaca uygunluk,kullanımda güvenirlilik ve dayanıklılık ürün kalite çizgimizi belirlemektedir.