Foto Galeri

Bionano Travel Turkey 2007 Fuarına Katıldı

Fuarın açılışını yapan Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç Bionano standını ziyaret ederek yeni ürün YORK NANO TİO2 Hava Temizleme Cihazları hakkında detaylı bilgi aldı.
 
Fuar süresince Bionano standında hazır bulunan Bionano yöneticileri; tüm Dünya’da eş zamanlı piyasaya sürülen York Nano Tio2 Teknolojisi Hava Temizleyici cihazlarını fuar ziyaretçilerine tanıttı. Yeni ürün gamını genişleten Bionano teknoloji alanındaki seçilmiş ve öncü dünya markalarının ürünlerini bünyesinde toplamaya devam ediyor. 
 
Bu yeni ürünler arasındaki 40m2, 25m2,10m2 alanlar ve otomobiller için hava temizleme cihazlarının yanında gardırop ve ayakkabı temizleme cihazları fuar ziyaretçilerinin yoğun ilgisini çekti. 
 
Havadaki sigara dumanı, kötü kokuları, zararlı gazları, ucucu bileşikleri ve mikro organizmaları yok eden cihazlar kapalı ortam hava kirliliğine kesin çözüm buluyor. 
Astım alerji hastalarına tedavide yardımcı olarak doktorlar tarafından da tavsiye edilen YORK NANO TİO2 Hava Temizleyicileri temiz ve sağlıklı nefes almamızı sağlıyor..