Gizlilik İlkeleri

Üyelerimizin, müşterilerimizin bionano.com.tr sitemize (“sitemiz”) vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

bionano.com.tr, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla
bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb) sizlerden talep etmektedir. Müşterilerimizin sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Bionano sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında, gerektiğinde ürün teslimatı sırasında lojistik ve kargo firmalarına aktarmak üzere sadece Bionano bünyesinde kullanılmaktadır. Bionano üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiç bir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır.

Üyelerimiz Bionano’dan tanıtım ve bilgi amaçlı e-posta alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden seçimini değiştirebilir.

bionano.com.tr, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, sitemiz müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Bionano iş ortakları ile paylaşılabilmektedir. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.


Kredi Kartı Güvenliği

Bionano, sitemizden alışveriş yapan müşterilerin güvenliğini ön planda tutar. PayU güvencesinde yapacağınız alışveriş sırasında, kredi kartı şifresi bilgileriniz Bionano tarafında kesinlikle görülmez ve kaydedilmez.

Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre Bionano ve/veya ilgili Kart Kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları’nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir.

Bionano, gizli bilgilerin istendiği tüm bölümlerde SSL (Secure Socket Layer) yöntemini kullanarak bilgilerinizin üçüncü şahısların eline geçmesini engeller.

Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Bionano sorumlu değildir.

Ek bilgi almak istediğiniz konularda info@bionano.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.